Akce

Lobkowiczký palác

Lobkowiczký palác na Pražském hradě otevírá ve čtvrtek 6. května 2021 své brány. Návštěvníci se mohou těšit na novou výstavu Portrét v notách. Expozice, kterou navrhli a realizovali renomovaní architekti Martin Hrdina
a Michal Pavlík do oblého tvaru houslí či barokní kytary, je pozoruhodná svým rozložením, barevností i skutečností, že návštěvníky na každém kroku provází hudba. Výstava a celá stálá expozice muzea jsou otevřeny každý čtvrtek a pátek od 10:00 do 17:00 hodin a v sobotu a neděli od 10:00 do 18:00 hodin. 

Zámek Nelahozeves

Den strávený na zámku Nelahozeves zanechá vzpomínky na celý život. Pouhých 30 minut jízdy vlakem z pražského Masarykova nádraží.
Právě za tak krátkou dobu se z ulic Prahy přeplněných turisty dopravíte
na půvabný renesanční zámek rodiny Lobkowiczů v Nelahozevsi.
Objevte zde během slavností a festivalů autentickou chuť českých venkovských tradic.

Hrad Střekov

Majestátný hrad Střekov je jednou z nejvýraznějších dominant Ústí nad Labem a labského údolí. Tento romantický hrad si zamilujete už při první návštěvě. Pravidelně se tu konají akce pro veřejnost, včetně pohádkových nedělí pro děti. K létu na hradě neodmyslitelně patří hudební festival Střekovské hudební léto. 

  • Útulek Fest - 18. - 19. června 2021

Zámek Roudnice

Roudnické vinobraní, které pořádá Lobkowicz Events Management ve spolupráci s Kulturním centrem města Roudnice nad Labem, přiláká každoročně tisíce nadšených hostů. Úspěšná akce se koná v areálu zámku a je oslavou vína, jídla, hudby a tradic litoměřického regionu

  • Roudnické vinobraní - sobota 11. září 2021