Akce

Lobkowiczký palác

Návštěvníci se mohou těšit na výstavu Portrét v notách. Expozice, kterou navrhli a realizovali renomovaní architekti Martin Hrdina a Michal Pavlík do oblého tvaru houslí či barokní kytary, je pozoruhodná svým rozložením, barevností i skutečností, že návštěvníky na každém kroku provází hudba. Výstava a celá stálá expozice muzea jsou otevřeny každý den od 10:00 do 18:00 hodin.

Zámek Nelahozeves

Den strávený na zámku Nelahozeves zanechá vzpomínky na celý život. Pouhých 30 minut jízdy vlakem z pražského Masarykova nádraží.
Právě za tak krátkou dobu se z ulic Prahy přeplněných turisty dopravíte
na půvabný renesanční zámek rodiny Lobkowiczů v Nelahozevsi.
Objevte zde během slavností a festivalů autentickou chuť českých venkovských tradic.

sobota 28. října - Dýňování
sobota 2. a neděle 3. prosince - Adventní slavnosti (předběžný termín)

Hrad Střekov

Majestátný hrad Střekov je jednou z nejvýraznějších dominant Ústí nad Labem a labského údolí. Tento romantický hrad si zamilujete už při první návštěvě. Pravidelně se tu konají akce pro veřejnost, včetně pohádkových nedělí pro děti. K létu na hradě neodmyslitelně patří hudební festival Střekovské hudební léto.

Autorské výstavy v Galerii
Josef Gažík                        27. 5. – 30. 6. 2023        
Dům dětí a mládeže           1. 6. – 28. 7. 2023
Žena a Květina                    29. 7. – 2. 9. 2023          
RNDr. Helena Grocholová            2. 9. – 7. 10. 2023    

Zámek Roudnice

Roudnické vinobraní, které pořádá Lobkowicz Events Management ve spolupráci s Kulturním centrem města Roudnice nad Labem, přiláká každoročně tisíce nadšených hostů. Úspěšná akce se koná v areálu zámku a je oslavou vína, jídla, hudby a tradic litoměřického regionu.

9. září 2023 - Roudnické vinobraní 2023