Lokality

Přinášíme vám jedinečné zážitky s příběhem

Lobkowiczký palác

Místo, kde ožívá historie a umění. Ve dvaadvaceti sálech jsou vystaveny umělecké a hudební skvosty nevyčíslitelné hodnoty. Milovníci hudby například ocení dobové partitury od Beethovena a Mozarta s vlastnoručními poznámkami a úpravami těchto skladatelů.

Zámek Nelahozeves

Renesanční stavba velmi detailně ilustruje, jak vypadal život šlechtické rodiny v 19. století. Ve dvanácti dobových pokojích jsou vystavena mimo jiné díla Rubense, Veronese či Cranacha.

Zámek Roudnice

Barokní knížecí sídlo rodiny Lobkowicz čítající 250 sálů. Již po čtyři století se v podzemí zámku rozprostírají sklepy vinařství Zámek Lobkowicz Roudnice. Zámeckému areálu dominuje zrekonstruovaná kaple ze 17. století.

Hrad Střekov

Jedna z nejnavštěvovanějších kulturních památek v severních Čechách. Nechte se okouzlit výhledem na údolí řeky Labe, který Goethe popsal jako „jeden z nejkrásnějších ve střední Evropě“. Wagner se zde nechal inspirovat k napsání opery Tannhäuser.

Rodný dům Antonína Dvořáka

NOVINKA ROKU 2024

Kulturně-zážitkové centrum v rodném domě Antonína Dvořáka je ideálním místem pro korporátní i privátní akce každého typu. Uspořádejte zde meeting management vaší společnosti, nezapomenutelný teambuilding, pohádkovou svatbu či originální oslavu narozenin. Nechte se inspirovat geniem loci místa na břehu řeky Vltavy a krajinou, kde se narodil a vyrůstal světoznámý hudební skladatel a která tak výrazně ovlivnila jeho tvorbu.

V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení. Rádi vám představíme možnosti i služby spojené s tímto unikátním prostorem!