Naše jedinečné
památky

Elegantní palác z 16. století nabízí panoramatický výhled, který umocňuje jedinečné zážitky z návštěvy muzea, koncertů klasické hudby, kavárny, prodejní galerie a jedenácti elegantních sálů vhodných pro pořádání akcí.

Renesanční zámek z 16. století se nachází 35 km od Prahy, na levém břehu Vltavy. Propojuje se zde historie české šlechtické rodiny, krása okolní přírody a kulturní dědictví jedné z nejvýznamnějších uměleckých sbírek střední Evropy.

Barokní zámek s více než 200 místnostmi je čtvrtým největším zámeckým objektem v České republice. Dnes se v zámeckém podzemí rozprostírají sklepy uznávaného vinařství Lobkowicz Roudnice.

Jedna z nejnavštěvovanějších památek severních Čech, jejíž stavba byla započata v roce 1316. Nechte se okouzlit výhledem na údolí řeky Labe, který Goethe popsal jako „jeden z nejkrásnějších ve střední Evropě“.

Vinařství Zámek Lobkowicz Roudnice vyrábí v původních středověkých sklepích roudnického zámku skvělá a mnohokrát oceněná vína již od roku 1603. 

Rodný dům Antonína Dvořáka

V jádru barokní stavbu rodného domu světoznámého hudebního skladatele Antonína Dvořáka využívalo do května roku 2019 Národní muzeum. Nyní je budova spravována rodinou Lobkowicz, jejímž záměrem je vybudovat inovativní muzeum světové úrovně, které návštěvníkům zprostředkuje pohled do světa Antonína Dvořáka.