Kariéra

Volné pozice

Asistent kurátorky/Kurátor Lobkowiczkých sbírek
Lobkowicz Collections, o.p.s. hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici Asistenta kurátora/ Kurátora Lobkowiczkých sbírek, který je zodpovědný za výzkum, psaní umělecko-historických textů v českém a anglickém jazyce a asistenci s péčí a údržbou všech sbírkových předmětů v Lobkowiczkém paláci (LP), na zámku Nelahozeves a Roudnice nad Labem. 
Více informací | Kontaktujte ljuba.lakosilova@lobkowicz.cz

Asistent kurátorky Lobkowiczké knihovny a archivu
Lobkowicz Collections hledá nového kolegu na pozici: Asistent/ka kurátora Lobkowiczké knihovny a archivu, který je zodpovědný/á za administrativu a komunikaci, týkající se knihovny a archivu na zámku v Nelahozevsi. 
Více informací | Kontaktujte ljuba.lakosilova@lobkowicz.cz

Senior Sales Manager
Lobkowicz Events Management, s.r.o. organizuje společenské akce v exkluzivním prostředí Lobkowiczkých objektů – Lobkowiczký palác na Pražském hradě, zámek Nelahozeves a další. Staňte se součástí týmu sídlícího v jedinečných prostorách Lobkowiczkého paláce, kde budete mít možnost podílet se na eventech jako jsou gala večeře, koktejly, koncerty vážné hudby, konference, svatby, teambuildingy a mnohých dalších. Naše obchodní oddělení hledá posilu na pozici Senior Sales Manager. Nový člen týmu bude mít na starost prodej eventových prostor českým i zahraničním klientům z různých odvětví (korporátní společnosti, eventové a cestovní agentury apod.) a vytváření cenových nabídek pronájmu a s tím spojených doplňkových služeb. 
Více informací | Kontaktujte ljuba.lakosilova@lobkowicz.cz

Junior účetní 
Jste absolventkou obchodní akademie nebo jste milovníkem Má dáti a Dal? Finanční oddělení hledá do svého přátelského týmu novou parťačku/parťáka na pozici Junior účetní, které/mu bude postupně svěřeno vedení účetní agendy. Pokud nemáte příliš zkušeností, nebojte, my Vás zaučíme. :) 
Více informací | Kontaktujte ljuba.lakosilova@lobkowicz.cz

Asistent prodeje
Lobkowiczký palác na Pražském hradě hledá pro práci v obchodě s luxusními dárkovými předměty komunikativního, zákaznicky orientovaného a spolehlivého kolegu na pozici Asistenta/ky prodeje. 
Více informací | Kontaktujte ljuba.lakosilova@lobkowicz.cz

Údržbář House of Lobkowicz 
Do našeho týmu v Nelahozevsi hledáme aktivního, samostatného, usměvavého a schopného kolegu na pozici údržbáře.
Více informací | Kontaktujte jan.sinanovic@lobkowicz.cz

Průvodce/Průvodkyně na zámku Nelahozeves 
Hledáte atraktivní brigádu, která se stane Vaším koníčkem, a zároveň budete moci procvičovat i cizí jazyky? Lobkowicz Events Management hledá usměvavou, komunikativní osobnost se zájmem o historii na pozici Průvodce/Průvodkyně na zámku Nelahozeves. 
Více informací | Kontaktujte sarka.sulejova@lobkowicz.cz

Obsluha bistra na zámku Nelahozeves
Hledáte příjemnou brigádu v krásném prostředí a ve skvělém kolektivu? Zámek Nelahozeves hledá pozitivního, spolehlivého a usměvavého kolegu na pozici Asistent návštěvnických služeb – Obsluha občerstvení. 
Více informací | Kontaktujte sarka.sulejova@lobkowicz.cz