Reference

Cílem společnosti Lobkowicz Events Management je zajistit profesionální, efektivní a inovativní řešení pro hladký průběh jakékoli společenské akce, dosáhnout vysoké kvality a výsledku, který předčí veškerá očekávání klientů. Těší nás, že podle slov našich klientů se nám daří tato předsevzetí dodržet. Z níže uvedených referencí to můžete posoudit sami. Neváhejte se na nás obrátit s případnými dotazy, rádi na ně odpovíme.

Fakulta podniko­hospodářská Vysoké školy ekonomické v Praze

„Spokojeni jsme byli naprosto se vším. Prostory samy o sobě jsou naprosto velkolepé. Od první schůzky jsem se setkávali jen a jen s profesionálním, ale také velmi přátelským přístupem. Nejčastěji jsme slyšeli: „Není problém. Zařídíme. Zjistíme, obratem dáme vědět.“ Na čem jsem se dohodli, bylo splněno na 150%. A samozřejmě spousta skvělých nápadů přišla iniciativně ze strany Lobkowiczkého paláce. Velmi také oceňujeme, že jsme sice nasmlouvali hudební program, ale paní Jana Spolková se okamžitě napojila na šéfdirigenta a vše potřebné, od nastěhování podia po techniku, již s ním řešila sama, aniž by byla z naší strany potřeba jakákoliv další asistence. Stejně tak catering včetně Lobkowiczkých vín byl skvělý. Všechno perfektně nachystáno, obsluha profesionální, jídlo naprosto báječné."


Liberty Mutual Group

„Říká se, že nejdůležitější je první dojem a společností Lobkowicz Events Management jsem byla od prvého okamžiku ohromena. Lobkowicz Events Management jsme si vybrali jako místní DMC (Destination Management Company) pro organizaci udílení cen předsednictví Liberty Mutual Group, přesněji pro zastoupení Markets Group. Jde o vrcholný incentivní program naší společnosti, kde ceny přebírají a předávají nejvýznamnější zástupci firmy. Ráda bych týmu Lobkowicz Events poděkovala za skvělou práci, kterou odvedl, od zvládnutí komunikace v mezinárodním prostředí, přes organizaci dopravy a plánování akce, až po pozornost, kterou věnoval i těm nejmenším detailům. Tým dodržoval časový plán a organizačně zvládl akci ve všech ohledech, ať už co se týče dopravy, dárků, večerního programu, prohlídek nebo cateringu. Během celé akce se nám dostalo péče na úrovni pěti hvězdiček. Personál byl kdykoli ochoten pomoci a dokonale spolupracoval se všemi, kdo se na našem programu podíleli – především s místními organizátory, průvodci a restauracemi, což umožnilo hladký průběh akce. Lobkowicz Events Management mohu vřele doporučit všem, kteří chtějí zažít společenskou akci v pětihvězdičkové kvalitě."


IBM

„…Náš večer v Nelahozevsi začal fanfárami z oken horního patra zámku. Následovalo vystoupení dětského pěveckého sboru Bambini di Praga a proslov Williama Lobkowicze o historii zámku a renovacích po navrácení majetku rodině v 90. letech. Po prohlídce uměleckých sbírek se servírovala večeře. Vrcholem večera byl koncert smyčcového kvarteta a operních pěvců. Naši hosté byli od prvního okamžiku ohromeni. Byli velmi mile překvapeni ochotou pana Lobkowicze osobně je přivítat, jeho otevřeností a neformálností projevu, po němž jim byla umožněna prohlídka jeho vlastní sbírky umění. Velmi dobře zapůsobil i catering a celková atmosféra zámku. Během kulturního programu se našim hostům tajil dech. Celý večer byl jednoduše perfektní..."


Young President’s Organization

„...Bez úsilí vašeho týmu by se YPO netěšila takové sledovanosti a nikdy by se o ní tolik nemluvilo. Nemohu vám dostatečně poděkovat za kreativitu a organizační schopnosti, které jste projevili jak v sestavení skvělého společenského programu, tak i ve zpřístupnění aktivit, k nimž by nám bez vaší pomoci zůstaly dveře uzavřeny. Do Prahy přijelo 600 členů YPO z celého světa, kteří si díky vám mohli vychutnat krásy tohoto úžasného města. Zahajovací večer v Rudolfinu, koktejl a ohňostroj na Karlově mostě a osvětlený Pražský hrad patří k nejkrásnějším zážitkům. Šlo o jedno z nejlepších zahájení v historii YPO, váš tým pozvedl naše akce z vysoké úrovně na ještě vyšší. Noc v českém stylu v paláci Lucerna, dobový večer na zámku Nelahozeves i elegantní závěrečná gala večeře ve Španělském sále patří k nejneuvěřitelnějším společenským akcím, jaké jsem za dvanáct let produkční práce pro YPO zažil. Děkujeme vám!..."

Někteří z našich dalších spokojených hostů: