Svatby

Proměnit vaši vysněnou svatbu ve skutečnost je snazší, než si myslíte. V Lobkowicz Events Management vám rádi pomůžeme realizovat svatbu jako žádnou jinou. Každá z našich čtyř exkluzivních lokalit má své jedinečné kouzlo, stačí si jen vybrat. Kontaktujte nás ještě dnes, rádi pro vás zorganizujeme prohlídku našich krásných historických prostor.

Svatba v Lobkowiczkém paláci

Na Pražském hradě v sídle králů & královen

Exkluzivní prostory Lobkowiczkého paláce, jediného soukromého objektu v areálu Pražského hradu, dokážou každému svatebnímu dni dodat na výjimečnosti. K uspořádání svatby jsou vám k dispozici historické sály a salónky.

Císařský sál ze 17. století je ideálním místem pro opravdu mimořádnou svatbu. Užijte si váš velký den v nejelegantnějším soukromém sále Pražského hradu, který okouzluje nádhernými freskami i lustry. Svůj svatební slib můžete složit v historické kapli nebo v jednom z půvabných zámeckých sálů. A následně si na terase paláce vychutnat spolu se skleničkou šampaňského i úchvatný panoramatický výhled na Prahu. Bez ohledu na to, kterou z nabízených možností si zvolíte, svatba v historických prostorách Lobkowiczkého paláce pro vás bude bez nadsázky nezapomenutelným zážitkem.


Svatby v Nelahozevsi

Zámek nedaleko Prahy exkluzivně pro vás

Zámek Nelahozeves je jednou z nejkrásnějších ukázek renesanční architektury na našem území. Nachází se pouze 40 minut jízdy severně od Prahy a je skvělým místem pro uspořádání nezapomenutelné svatby. Svatební obřad může dle vašeho přání proběhnout v Rytířském sále zdobeném stropními štukovými reliéfy a freskami z 16. století. Využít ale můžete i prostor Žlutého salónku. Náš tým vám rád sestaví balíčky na míru pro malou či velkou svatbu.

Zámecká restaurace je perfektní volbou pro vaši hostinu a náš kulinářský tým nabízí pestré možnosti, jak uspokojit vaše chutě.


Svatby v Roudnici

Barokní kouzlo

Majestátní barokní zámek Roudnice je čtvrtým největším zámkem v České republice a nachází se pouhých 50 minut severně od Prahy. Nedávno renovovaná kaple ze 17. století s bohatou štukovou výzdobou a skvostnými freskami je perfektním místem pro romantický svatební obřad.

Původní rodinné sídlo Lobkowiczů vás vítá při plánování vlastní vznešené svatby v našem působivém barokním zámku.

V roce 2021 jsou k dispozici následující termíny svatebních obřadů:

  • 17. července
  • 14. srpna
  • 25. září

Další termíny lze domluvit dodatečně.

Praktické informace

Kontakt
Kastelán zámku Roudnice - Milan Vágner
+420 725 525 483
milan.vagner@lobkowicz.cz


Svatby na Střekově

Svatba v nebeských výškách

Hrad Střekov se vypíná na strmé skále nad řekou Labe. Byl postaven na počátku 14. století na pokyn Jana Lucemburského a jeho výjimečná poloha a majestátný vzhled inspirovaly v tvorbě řadu umělců – malířů, básníků i hudebních skladatelů. Tato gotická hradní zřícenina vyzařuje magickou atmosféru, která přímo vybízí k uspořádání svatebního obřadu a svatební hostiny. Využít můžete zázemí nově zrekonstruovaného Rytířského sálu nebo svůj svatební den strávit pod širým nebem a kochat se překrásným výhledem do údolí Labe a na České středohoří. Tak jako tak bude vaše svatba nezapomenutelným zážitkem pro vás i vaše hosty.

Praktické informace

Kontakt
Kastelán hradu Střekov - Pavel Kučaba
+420 731 533 156
pavel.kucaba@lobkowicz.cz