Svatby

Proměnit vaši vysněnou svatbu ve skutečnost je snazší, než si myslíte. V Lobkowicz Events Management vám rádi pomůžeme realizovat svatbu jako žádnou jinou. Každá z našich čtyř exkluzivních lokalit má své jedinečné kouzlo, stačí si jen vybrat. Kontaktujte nás ještě dnes, rádi pro vás zorganizujeme prohlídku našich krásných historických prostor.

Svatba v Lobkowiczkém paláci

na Pražském hradě v sídle králů a královen

Exkluzivní prostory Lobkowiczkého paláce, jediného soukromého objektu v areálu Pražského hradu, dokážou každému svatebnímu dni dodat na výjimečnosti. K uspořádání svatby jsou vám k dispozici historické sály a salonky.

Císařský sál ze 17. století je ideálním místem pro opravdu mimořádnou svatbu. Užijte si váš velký den v nejelegantnějším soukromém sále Pražského hradu, který okouzluje nádhernými freskami i lustry. Svůj svatební slib můžete složit v historické kapli nebo v jednom z půvabných sálů paláce. A následně si můžete na soukromé terase vychutnat spolu se skleničkou šampaňského i úchvatný panoramatický výhled na Prahu. Bez ohledu na to, kterou z nabízených možností si zvolíte, svatba v historických prostorách Lobkowiczkého paláce pro vás bude bez nadsázky nezapomenutelným zážitkem.


Svatba na zámku Nelahozeves

s bohatou sgrafitovou výzdobou 

Zámek Nelahozeves je jednou z nejkrásnějších ukázek renesanční architektury na našem území. Nachází se pouze 40 minut jízdy severně od Prahy a je skvělým místem pro uspořádání nezapomenutelné svatby. Svatební obřad může dle vašeho přání proběhnout v Rytířském sále zdobeném stropními štukovými reliéfy a freskami z 16. století. K dispozici je také reprezentativní Žlutý salonek nebo zámecká zahrada. Náš tým pro vás rád sestaví nabídku na míru pro malou či velkou svatbu.

Zámecká restaurace je perfektní volbou pro vaši hostinu a náš kulinářský tým nabízí pestré možnosti, jak uspokojit vaše chutě.


Svatba na zámku Roudnice

na místě s bohatou minulostí

Majestátní barokní zámek Roudnice je čtvrtým největším zámkem v České republice
a nachází se pouhých 50 minut severně od Prahy. Nedávno renovovaná kaple
ze 17. století s bohatou štukovou výzdobou a skvostnými freskami je perfektním
místem pro romantický svatební obřad. V zámecké zahradě najdete několik romantických zákoutí pro pořízení krásných svatebních fotografií. 

V roce 2021 jsou k dispozici následující termíny svatebních obřadů s oddávajícím. V případě zajištění vlastního oddávajícího je možné další termíny domluvit individuálně.

Termíny pro rok 2022:

 • 30. duben
 • 7. květen
 • 18. červen
 • 16. červenec
 • 13. srpen
 • 17. září
Ceník

Poptávkový formulář

 • Vyberte
 • ano
 • ne, máme vlastního oddávajícího

Kontakt
Kastelán zámku Roudnice - Milan Vágner
+420 725 525 483
milan.vagner@lobkowicz.cz


Svatba na hradě Střekov

v nebeských výškách

Hrad Střekov se vypíná na strmé skále nad řekou Labe. Byl postaven na počátku 14. století na pokyn Jana Lucemburského a jeho výjimečná poloha a majestátný vzhled inspirovaly
v tvorbě řadu umělců – malířů, básníků i hudebních skladatelů. Tato gotická hradní zřícenina s magickou atmosférou se přímo nabízí k uspořádání svatebního obřadu a svatební hostiny. Využít můžete zázemí nově zrekonstruovaného Rytířského sálu nebo svůj svatební den strávit pod širým nebem a kochat se překrásným výhledem do údolí Labe a na České středohoří. Svatba na hradě Střekov bude pro vás i vaše hosty nezapomenutelným zážitkem.

V roce 2021 jsou k dispozici následující termíny svatebních obřadů s oddávajícím. V případě zajištění vlastního oddávajícího je možné další termíny domluvit individuálně.

 • 2. říjen
 • 23. říjen
Ceník

Poptávkový formulář

 • Vyberte
 • ano
 • ne, máme vlastního oddávajícího

Kontakt
Kastelán hradu Střekov - Pavel Kučaba
+420 731 533 156
pavel.kucaba@lobkowicz.cz