Soukromé skupiny

Už vás nebaví být celý den doma? Chcete se raději procházet nádhernými prostory historickými prostory Lobkowiczkého paláce na Pražském hradě? Pojďme na to! Pro skupiny do max. 20 osob nabízíme živé virtuální prohlídky. Dovolte Williamovi Rudolfovi Lobkowiczovi, aby vás osobně provedl úchvatnými sály muzea Lobkowiczkého paláce, kde jsou vystaveny díla jedné z  nejstarších a nejzachovalejších soukromých sbírek na světě, obsahujících mimo jiné světoznámá plátna Canaletta, Bruegela a Velázqueze, či hudební partitury s vlastnoručními poznámkami Mozarta a Beethovena.

Představitelé jedné z nejvýznamnějších českých šlechtických rodin byli nuceni opustit svůj domov hned dvakrát – jednou kvůli nacistům a podruhé komunistům. Poslechněte si fascinující příběh jejich návratu do vlasti, získávání zpět zabaveného majetku a obnovy uměleckých děl tak, aby mohla být sdílena se světem.

Vaše návštěva bude obohacena o velké množství interaktivních elementů včetně kvízu a sekce živě vysílaných otázek a odpovědí. Prohlídka je doplněna o více než 50 fotografií a videí ve vysoké kvalitě.

V případě otázek nám prosím napište na e-mail communications@lobkowicz.cz

  • Maximální počet osob ve skupině: 20
  • Cena: 22,000 Kč

Rezervovat