Venkovní aktivity

Poznejte okolí zámku a užijte si léto plné zábavy pro celou rodinu. 

Dětské hřiště

Nové dětské hřiště jsme umístili do příjemného prostředí – zelené prostranství nabízí zajímavá zákoutí pro rozvíjení dětské fantazie. 

Skála

V horkých letních dnech zaručeně osvěží kopečková zmrzlina značky La Panna, kterou si můžete zakoupit u okénka budovy Skála. Nabízíme například smetanovou zmrzlinu s příchutí pistácie, slaného karamelu, či osvěžující mangový sorbet. V nabídce občerstvení nechybí panini, párek v rohlíku, káva a další osvěžující nápoje. 

Zámecká zahrada

Zámecká zahrada se přímo nabízí k uspořádání pikniku s přáteli a rodinou. Přijďte si odpočinout v příjemném prostředí renesančního zámku.  

Cyklisté vítáni

Udělejte si výlet na zámek Nelahozeves na kole! Zámek Nelahozeves se nachází v blízkosti vyhledávaných cykloturistických tras podél řeky Vltavy – některé z nich vedou až do Německa. V takovém případě je zámek ideálním místem k odpočinku a načerpání energie.  

Pro cyklisty jsou připravené stojany na kola a odkládací skříňky. Rádi zapůjčíme lékárničku či základní výbavu na opravu kol. Zakoupit si u nás můžete i cyklistické mapy s trasami v okolí.