Exkluzivní pronájem restaurace Kovárna na hradě Střekov

V současné době nabízíme k nájmu prostory restaurace Kovárna nacházející se v areálu hradu Střekov. Jedinečnost těchto komerčních prostor je umocněna svou strategickou polohou nad Labem s krásnými výhledy na okolí.

Restaurace „Kovárna“ s kapacitou 42 míst k sezení a o celkové ploše 52 m2 je situována v historických prostorách pod kancelářemi správy hradu v budově hned za první hradební branou.

Nedílnou součástí nabízené nemovitosti k pronájmu je taktéž terasa o ploše 52 m2, dále pak kuchyň a toalety umístěné v historickém sklepení. K pronajímaným prostorám patří i sklad v budově podhradí situované napravo od vstupu do hradu. Prostory lze po dohodě stavebně upravit.

K dispozici ihned dle domluvy, preference dlouhodobého celoročního pronájmu s provozní dobou dle potřeby, minimálně však dle otvírací doby hradu Střekov. Doporučujeme osobní prohlídku, kterou rádi přizpůsobíme Vašim časovým možnostem.

Celková cena nájmu je 25.000 Kč bez DPH /měsíc + měsíční zálohy (vodné, stočné, spotřeba energií, odvoz odpadu, služby apod.)

Pro bližší informace či domluvení osobní prohlídky kontaktujte prosím pana Pavla Kučabu na emailu: pavel.kucaba@lobkowicz.cz nebo paní Markétu Machutovou na emailu: marketa.machutova@lobkowicz.cz.

Budeme se na Vás těšit.