Exkluzivní a elegantní prostory s originálními uměleckými díly tvoří dokonalé prostředí pro vaši firemní akci, oslavy narozenin a výročí. Náš tým vám pomůže uskutečnit každé vaše přání, včetně těch nejmenších detailů – od elegantně prostřených stolů, tematických květinových dekorací, až po skvělý gastronomický zážitek v podobě speciálního sezonního menu. Dokonce při vzniku dezertů se nechávají naši šéfkuchaři inspirovat uměleckým prostředím, aby tak předčili očekávání všech zúčastněných a vytvořili jedinečný Lobkowiczký zážitek.

Koncerty

Rodina Lobkowiczů má dlouhou tradici v podpoře slavných skladatelů a hudebníků, kteří vystupovali v krásných koncertních sálech a velkolepých salonech jejich zámků a paláců před obecenstvem tvořeným příslušníky vysokých hodnostářů a královské rodiny. Zámecké prostory poskytují perfektní místo k uvedení komorní hudby, sborů, ale i celých orchestrů. Připravte svým hostů perfektní hudební zážitek a zanechte v nich dlouhotrvající úchvatné vzpomínky.

Koktejlová recepce

Jedinečný panoramatický výhled na Prahu z naší terasy promění vaši koktejlovou recepci v nezapomenutelný zážitek. Nenajdete lepší místo pro vychutnání své oblíbené skleničky sektu a nabídky předkrmů od našich šéfkuchařů.