Navázání spolupráce s orchestrem Boston Baroque

S potěšením oznamujeme nové partnerství s prvním americkým barokním orchestrem Boston Baroque. Spolupráce nám umožní rozšířit naši hudební nabídku, včetně speciálních koncertů, řady přednášek Zaměřeno na…, a dalších hudebních příběhů spojených s Lobkowiczkými sbírkami.

Bostonský orchestr úzce spolupracuje s přední streamovací službou IDAGIO zaměřenou na klasickou hudbu, což nabízí další příležitost, jak oslovit širokou komunitu milovníků hudby na celém světě.

„Těší nás, že jsme se stali partnery orchestru Boston Baroque,” říká Alexandra Lobkowicz, prezidentka organizace Lobkowicz Collections, o.p.s. „Při sedmiletém projektu katalogizace a studia Lobkowiczkého hudebního archivu jsme učinili několik nádherných objevů, o které se nyní můžeme podělit nejen s návštěvníky naší nové hudební expozice v Lobkowiczkém paláci na Pražském hradě, ale také prakticky s celým hudebním světem. Doufáme, že nás společný závazek přiblížit klasickou hudbu mladým posluchačům bude inspirací pro další generaci nadaných hudebníků.”