Lobkowiczké léto

Vstupenky:

Dospělí: 150 Kč
Děti do 5 let (včetně) zdarma

Vzhledem k velkému zájmu doporučujeme zakoupit vstupenky co nejdříve.

Živé čtvrtky

Lobkowiczký palác se stane během letních čtvrtků místem relaxace, pohody a večerů s živou hudbou. Přijďte si vychutnat jedinečný pohled
na Prahu z terasy jednoho z nejkrásnějších paláců areálu Pražského hradu
a sklenku dobrého vína. Podávat budeme také tapas a speciality z grilu
umístěného přímo na velkém nádvoří.

Začínáme prvním čtvrtkem v červenci a pokračujeme
až do konce letních prázdnin. 

6. srpna vystoupí nejen:

  • Cup of Rock
  • The Mole's Wing Quintet
  • Lukáš Houdek + Carlos
  • Tomáš Svoboda
  • DJ Capo Di Tutti

13. srpna se můžete těšit na Candle Lights, Silent Greetings, Adriana and the Band, DJ Capo Di Tutti, Tomáše Svobodu a další.


Setkání s Lobkowiczi

Během července a srpna mají návštěvníci jedinečnou příležitost zažít komentovanou prohlídku muzea Lobkowiczkého paláce s Williamem Lobkowiczem ml.. Nechte se provést sbírkami, které zahrnují světoznámé obrazy, dekorativní umění, historické zbraně a ručně anotované hudební partitury Mozarta a Beethovena. Prohlídky začínají  od 12. 7. každou neděli ve 14:30.

Živé soboty

Abychom všem návštěvníkům vynahradili zrušení několika akcí na začátku letošní sezóny, rozhodli jsme se naplánovat na letní víkendy takzvané „Živé soboty“. Tuto sérii menších festivalů jsme zahájili v sobotu 6. června oslavou Dětského dne. 

V letních měsících se v rámci festivalových „Živých sobot“ můžete dále těšit na Den s umělcem 8. srpna a Vinobraní 5. září. Kromě velkých festivalových sobot se snažíme návštěvníkům zpestřit návštěvu zámku speciálním programem. Na zámeckém nádvoří grilujeme, nechybí stánek Lobkowiczkého zámeckého vinařství, a pro děti jsou připraveny hry v zámecké zahradě, kreativní dílničky a edukační workshopy.