Letošní léto patří Frííízzu z Roudnice a soutěži o nejlepší koktejl!

Na vinicích v okolí Roudnice nad Labem vyrostla réva, jež je základem výborného šumivého vína, které ve sklepích Lobkowiczkého zámeckého vinařství dali název Frííízzo. Je to víno lehké a dobře pitelné, které je určeno pro posezení s přáteli během teplých letních večerů.

Kromě toho skvěle funguje i jako základ pro nejrůznější míchané nápoje. Můžete si z například připravit koktejl s bezinkovým sirupem, sodou, a mátou a užít si tak léto s přáteli na plné obrátky!

Také se můžete zapojit do naší soutěže o nejlepší koktejl z roudnického Frííízza, která poběží celé prázdniny, tedy do 31. srpna 2022.

Co je potřeba pro výhru udělat?

  1. Vymyslet a namíchat z Frííízza (máme bílé i růžové) vlastní koktejl.
  2. Sdílet video nebo fotku s receptem na svůj Instagram.
  3. Označit naše 3 profily – @houseoflobkowicz, @pripitek_z_roudnice, @lobkowiczke_vinarstvi_roudnice a přidat #roudnickykoktejl
  4. Naše odborná porota bude hodnotit nejen vzhled koktejlu, ale také nejoriginálnější název a nejvtipnější fotografii či video. V pátek 2. září 2022 vyhlásíme tři vítěze.

Výherce naší soutěže získá: První místo - balíček 6 vín z Roudnického zámeckého vinařství. Druhé místo - lahev bílého a lahev růžového Frííízza. Třetí místo - rodinná vstupenka na festival Vinobraní na zámku Nelahozeves, které se koná 17. září 2022.

Frííízzo a kompletní nabídku vín z Lobkowiczkého zámeckého vinařství je možné objednat online na: https://www.lobkowiczke-vinarstvi-roudnice.cz/ nebo zakoupit v pražské vinotéce Přípitek z Roudnice, která se nachází na adrese Prvního pluku 144/14, Karlín, hned vedle nově zrekonstruovaného Negrelliho viaduktu.

Obecná pravidla soutěže.