Kombinovaná vstupenka

Objevte při svých toulkách s rodinou Lobkowiczů poklady České republiky

S naší kombinovanou vstupenkou ušetříte na vstupném a blíže poznáte 4 jedinečné české památky. Kam se v rámci vstupenky podíváte?

Například na zámek Nelahozeves, který patří mezi nejkrásnější renesanční stavby v České republice, a nachází se pouhých 35 km od Prahy. Dnes je zde umístěno muzeum s významnou částí rodinných sbírek a v průběhu léta se zde pořádají festivaly pro celou rodinu.

Zavítáte s námi i do severních Čech – zde se nachází hrad Střekov, který patří mezi jednu z nejnavštěvovanějších kulturních památek severních Čech. Jeho stavba byla započata již v roce 1316, a dodnes se zachoval Rytířský sál a Věžový palác. Goethe popsal výhled z hradu na údolí řeky Labe jako „jeden z nejkrásnějších ve střední Evropě“.

V rámci vstupenky získáte dále vstup na majestátní zámek v Roudnici nad Labem. Tento barokní zámek s 250 místnostmi vybudovaný na románských základech sloužil jako hlavní knížecí a vévodské sídlo rodiny Lobkowiczů, a je dnes považován za čtvrtý největší zámecký objekt v České republice.

V neposlední řadě vás pozveme na Lobkowiczký palác, který se nachází v areálu Pražského hradu. Zde se nachází muzeum s uměleckými sbírkami rodiny Lobkowiczů. Jde o jedinečnou sbírku děl světoznámých malířů jako například Bruegela, Canaletta, Velázqueze a dalších, sbírku keramiky za posledních pět století, unikátní sbírku zbraní a brnění, a anotované partitury mnoha světových skladatelů včetně Haydna, Mozarta a Beethovena.

Krásnou tečkou za návštěvou paláce může být i posezení na terase restaurace Lobkowicz Palace Café. Zde si můžete vybrat z bohaté nabídky čerstvých domácích jídel, ochutnat lobkowiczké pivo a víno, a užít si jedinečný výhled na Prahu.

Vstupenky jsou k zakoupení pro dospělé i rodiny na všech lokacích.

Kombinovaná vstupenka je platná rok od zakoupení.

Před návštěvou vždy doporučujeme zkontrolovat na našich webových stránkách aktuální informace o otevírací době každé z lokací.