Zavřít
Menu
Poslání rodiny Lobkowiczů

Lobkowiczký palác na Pražském hradě

Elegantní palác z 16. století, jediný soukromý objekt v areálu Pražského hradu, nabízí úchvatný panoramatický výhled, který dokáže obohatit kulturní zážitky z uměleckých sbírek, koncertů i dalších zde pořádaných akcí, stejně jako návštěvu místní kavárny.

Otevírací doba

Pondělí – Neděle
10:00 – 18:00
Koupit lístek Jak se k nám dostanete?

Muzeum

Kde historie a umění ožívá

Rodinné muzeum lobkowiczkých sbírek představuje jak světoznámé obrazy Brueghela, Canaletta, Velázqueze a dalších, tak i sbírku keramiky za posledních pět století a unikátní sbírku zbraní a brnění. Mezi nejzajímavější díla sbírek patří ručně komentované rukopisy od největších skladatelů 17. – 19. století včetně Beethovena, Haydna a Mozarta.

NAVŠTIVTE

Panorama

Zažijte Prahu jako princ a princezna

Každý výlet do Prahy by měl začít tímto 30 minutovým „zasvěceným průvodcem“ po Starém městě pražském. Na terase se můžete kochat panoramatickým výhledem, zaposlouchat se do osvíceného vyprávění Alexandry a Williama Lobkowiczových a užívat si magického pohledu na Prahu z ptačí perspektivy.

VYZKOUŠEJTE
 

Koncerty

V krásně zdobeném barokním koncertním sále se každý den konají koncerty nejkrásnějších děl velikánů klasické hudby. Usaďte se pod freskový strop ze 17. století a nechte se unášet libými tóny.

OBJEVTE

Kavárna

Vychutnejte si lahodné pokrmy české i mezinárodní kuchyně servírované v příjemné atmosféře kouzelných vnitřních prostor. Využít můžete i terasy s nádherným panoramatickým výhledem na Prahu a v jarních a letních měsících též posezení na renesančním nádvoří.

OCHUTNEJTE

Historie

Lobkowiczký palác na Pražském hradě již hostil řadu významných českých kulturních a historických událostí. Nachází se v areálu Pražského hradu a je součástí světového dědictví UNESCO. Dříve byl pražským sídlem Lobkowiczkých knížat.

VÍCE INFORMACÍ

Eventy a svatby

Prožijte svou příští akci v historickém Lobkowiczkém paláci. Naše elegantní banketové a konferenční místnosti nabízejí bohaté možnosti uspořádání a spolu s naším exkluzivním cateringem uspokojí i ty nejnáročnější. Pro nadšený a zkušený tým naší agentury Lobkowicz Events Management, který hovoří mnoha světovými jazyky, bude potěšením uspořádat pro vás a vaše hosty nezapomenutelné akce nejrůznějšího charakteru včetně svateb.

VÍCE INFORMACÍ

Prodejní galerie Lobkowiczkého paláce

Vyberte si z pestré nabídky exkluzivních dárkových předmětů inspirovaných historickými sbírkami, nebo z mnoha uměleckých předmětů od místních i zahraničních umělců. Mezi nabízenými výrobky naleznete například šperky, sklo, šály, pohlednice, puzzle i oceněná lobkowiczká vína z vinařství v Roudnici.

NAKUPUJTE
Hradozámecká noc: Výherci dětského zámeckého kvízu
4. ročník zámeckého dýňování na zámku Nelahozeves
Hans Krell, Císař Ferdinand I., třetí čtvrtina 16. století, olej na plátně
Novinky 
Lobkowiczký Palác
Katedrála svatého Víta
Starý královský palác
Palácové zahrady

Adresa

Jiřská 3
119 00 Praha 1
Česká Republika

Telefon

+420 233 312 925

Kontakty