Jazykové verze: CZ | EN


Přeskočit na hlavní navigaci


Prodejní galerie

Museum Shop CatalogLobkowiczký palác má vlastní prodejní galerii a e-Shop, které nabízí široký výběr reprodukcí a předmětů s motivy Lobkowizkých sbírek. Mnohé z prodávaných předmětů jsou vyrobeny exkluzivně na zakázku přímo pro potřeby galerie. Nabízíme nejen jedinečné upomínkové předměty s českými a středoevropskými motivy, ale i vybrané suvenýry s námětem Prahy a Pražského hradu. Prodejní galerie je stylově doplněna detaily dokumentujícími život rodiny.

V galerii můžete kromě plakátů a pohlednic, nádherných šperků, luxusního křišťálového skla, knih a hraček pro děti zakoupit i oceňovaná vína z Lobkowiczkého zámeckého vinařství v Roudnici nad Labem.

Výtěžek z prodeje je využit na podporu Lobkowiczkých sbírek.

Na požádání Vám vybrané zboží rádi dodáme poštou či zásilkovou službou nejen v rámci ČR, ale i do zahraničí. Pro více informací ohledně prodejní galerie, objednávek a firemních dárkových balíčků nás prosím kontaktujte na 233 312 939 nebo palace@lobkowicz.cz.

Prodejní galerie je otevřena denně od 10:00 do 18:00.

Náš e-Shop naleznete zde.


Akce

Středověké skvosty z Lobkowiczkých sbírek na výstavě o benediktinském řádu

Dva exkluzivní exponáty relikviářová busta světice z Jezeří a románský procesní kříž, které jsou součástí stálé expozice v Lobkowiczkém paláci na Pražském hradě, byly zapůjčeny na výstavu „Otevři zahradu rajskou. Benediktini v srdci Evropy 800-1300“ probíhající od 7. listopadu 2014 do 15. března 2015 ve Valdštejnské jízdárně v Praze.

Podrobnější informace o výstavě najdete zde.

Daily concert title
  • Slider


Hlavní navigace: