Jazykové verze: CZ | EN


Přeskočit na hlavní navigaci


Jak se k nám dostanete

Lobkowiczký palác naleznete na adrese Jiřská 3, jedná se o poslední budovu na východním konci areálu Pražského hradu.

Doprava tramvají

Tramvají č. 22, případně historickou tramvají č. 91, jeďte na zastávku Pražský hrad (proti restauraci Lví dvůr). Cesta k Lobkowiczkému paláci trvá asi 7 minut a vede okolo katedrály sv. Víta, přes III. nádvoří až do Jiřské ulice. Palác je první budovou u brány Pražského hradu, při cestě z tohoto směru ho budete mít po pravé ruce.

Doprava metrem

Pro dopravu k nám využijte zeleně značené linky metra A a vystupte na stanici Malostranská. Vyjděte na Pražský hrad po Starých zámeckých schodech. Projdete-li branou okolo hradní stráže, Lobkowiczký palác bude první budovou po Vaší levé ruce.
Vezměte prosím v úvahu, že trasy Pražské integrované dopravy podléhají omezením a změnám, obzvláště v letních měsících. I na rok 2015 jsou plánovány projekty oprav a obnovy pražských dopravních cest. Proto prosím sledujte aktuální informace o dopravě v Praze na www.dpp.cz.

Mapa CZ


Akce

Středověké skvosty z Lobkowiczkých sbírek na výstavě o benediktinském řádu

Dva exkluzivní exponáty relikviářová busta světice z Jezeří a románský procesní kříž, které jsou součástí stálé expozice v Lobkowiczkém paláci na Pražském hradě, byly zapůjčeny na výstavu „Otevři zahradu rajskou. Benediktini v srdci Evropy 800-1300“ probíhající od 7. listopadu 2014 do 15. března 2015 ve Valdštejnské jízdárně v Praze.

Podrobnější informace o výstavě najdete zde.

Daily concert title
  • Slider


Hlavní navigace: