Jazykové verze: CZ | EN


Přeskočit na hlavní navigaci


Advent

Je nám potěšením pozvat vás na již 10. ročník tradičních Adventních slavnosti, které se na zámku Nelahozeves konají předposlední listopadový víkend - 21. a 22. listopadu!

Také letos se budeme snažit vytvořit pro vás příjemnou předvánoční atmosféru a nabídnout bohatý a zajímavý program. Neodmyslitelnou součástí slavností je více než 100 stánků s řemeslnými výrobky, kde si budete moci vybrat z tradiční keramiky, skla, vánočních ozdob, dekorací i další originální výrobky.

Vzhledem ke zvyšujícímu se počtu návštěvníků jsme rozšířili stánky a program také před samotný zámek. Dětem se určitě budou líbit jesličky se zvířátky a se schránkou na vánoční přání. Pro ně jsme rovněž připravili oblíbená divadelní představení, vystoupení kejklíře Pupy, výtvarné dílničky nebo zdobení vánočních perníčků.

Zámecká restaurace připraví rozmanité občerstvení, které budete moci zapít naším lobkowiczkým vínem nebo pivem. Stánky s jejich nabídkou najdete na nádvoří a v zámeckém sklepení. Zahřát se můžete lahodným a horkým čajem v naší zámecké čajovně nebo svařeným vínem a medovinou.

Brány zámku budou o víkendu otevřeny od 9:00 do 17:00 hodin!

Věříme, že strávíte na zámku příjemný a pohodový den. Těšíme se na Vaši návštěvu!Prohlédněte si fotografie z posledních Adventních oslav, klikněte na tento obrázek!


Akce

Středověké skvosty z Lobkowiczkých sbírek na výstavě o benediktinském řádu

Dva exkluzivní exponáty relikviářová busta světice z Jezeří a románský procesní kříž, které jsou součástí stálé expozice v Lobkowiczkém paláci na Pražském hradě, byly zapůjčeny na výstavu „Otevři zahradu rajskou. Benediktini v srdci Evropy 800-1300“ probíhající od 7. listopadu 2014 do 15. března 2015 ve Valdštejnské jízdárně v Praze.

Podrobnější informace o výstavě najdete zde.

Daily concert title
  • Slider


Hlavní navigace: